Menu
Your Cart

LPH

Dump wagon Sas / Faccs (TT)
Sold Out
Brand: LPH Model: LPH06
Plastic kit, without decals and couplings. ..
9.95€
Brand: LPH Model: LPH01
Plastiková stavebnica cisternového vagónu rady Ra (Uachs) od bývalej firmy LPH Jičín. Zo stavebnice je možné postaviť vagón s brzdárskou budkou, alebo bez nej. Stavebnica obsahuje všetky diely potrebné k stavbe okrem farieb, dekálov a spriahadiel. Stavebnice sú balené v igelitovom sáčku a neobsahujú..
4.20€
TT Osobný vagón Be/Bi
Sold Out
Brand: LPH Model: LPH03
Plastiková stavebnica osobného vagónu rady Be alebo Bi od bývalej firmy LPH Jičín. Zo stavebnice je možné postaviť vagón Be (s uzavrenými plošinami), alebo vagón Bi (s otevrenými plošinami). Stavebnica obsahuje všetky diely potrebné k stavbe okrem farieb, dekálov a spriahadiel. Stavebnice sú balené ..
3.99€
TT Prípojný vagón Baafx / M152 TT Prípojný vagón Baafx / M152
Sold Out
Brand: LPH Model: LPH04
Plastiková stavebnica prípojného vagónu rady Baafx od bývalej firmy LPH Jičín. Zo stavebnice je možné postaviť vagón Baafx, alebo nehnanú maketu motorového vozu M152 (810). Stavebnica obsahuje všetky diely potrebné k stavbe okrem farieb, dekálov a spriahadiel. Stavebnice sú balené v igelitovom sáčku..
6.20€
Brand: LPH Model: LPH05
Plastiková stavebnica služobného vagónu rady Ds/Daa-k od bývalej firmy LPH Jičín. Stavebnica obsahuje všetky diely potrebné k stavbe okrem farieb, dekálov a spriahadiel. Stavebnice sú balené v igelitovom sáčku a neobsahujú návod k stavbe. Návod na stavbu si môžete stiahnuť na tomto webe. &nb..
3.99€
Brand: LPH Model: LPH02
Plastiková stavebnica 4-osého vagónu na cement Raj/Uacs od bývalej firmy LPH Jičín. Stavebnica obsahuje všetky diely potrebné k stavbe okrem farieb, dekálov a spriahadiel. Stavebnice sú balené v igelitovom sáčku a neobsahujú návod k stavbe. Návod na stavbu si môžete stiahnuť na tomto webe...
4.55€
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)
We use cookies to optimise site functionality and give you the best possible experience.